xeroxDzierżawa to rozwiązanie, które sprawi, że nie będziesz potrzebował angażować środków inwestycyjnych na zakup sprzętu. Miesięczna opłata (czynsz) będzie jedynym wydatkiem jaki poniesiesz. Zawiera ona pewien limit kopii, który jest w cenie i po ewentualnym przekroczeniu limitu płacicie Państwo za faktycznie wykonane kopie.

Ze swojej strony, w ramach umowy, realizujemy serwis kserokopiarek, dostarczamy określone materiały eksploatacyjne oraz zapewniamy, bez dodatkowej opłaty, instalację sprzętu zastępczego w razie awarii użytkowanego urządzenia. W trakcie trwania umowy, macie Państwo zapewnione regularne przeglądy i działania konserwacyjne sprzętu, a także fachowe doradztwo specjalistów. Zawsze zapewniamy w pełni indywidualne podejście do Klienta oraz realizowanie zleceń kompleksowo, w związku z czym współpraca z nami jest sprawna, bezproblemowa i korzystna pod względem finansowym.

Dzierżawa to korzystna oferta dla przedsiębiorców wymagających od sprzętu niezawodności, wytrzymałości i szybkiego tempa pracy. Jest to świetna oferta również dla początkujących bądź rozwijających się przedsiębiorstw, których na daną chwilę nie stać na duży, jednorazowy wydatek.

Korzyści z dzierżawy:

punktor redNie potrzebujesz środków na zakup sprzętu,

punktor redNie ponosisz kosztów materiałów eksploatacyjnych i serwisu(poza zużyciem prądu i papieru),

punktor redOtrzymujesz dokładną informację o ilości wykonanych kopii i wydruków,

punktor redOpłata za dzierżawę jest kosztem uzyskania przychodu pomniejsza więc podatek dochodowy,

punktor redNie musisz myśleć o długookresowej amortyzacji sprzętu,

punktor redMasz możliwość odkupienia urządzenia po atrakcyjnej cenie,

punktor redGwarancja posiadania sprawnego sprzętu w czasie trwania umowy (przeglądy, konserwacja, zastępcze urządzenie w razie awarii),

punktor redDoskonała jakość druku